2000 ARBURG Allrounder 630 S 2500-1300

Specifiche
| Produttore | ARBURG |
| Modello | Allrounder 630 S 2500-1300 |
| Anno | 2000 |
| Condizione | Usato |
| Numero di magazzino | 00074 |
| Clamping force | 2500 kN |
| Distance between tie rods | 630 x 630 mm |
| Shot gewicht | 826 gr |
| Injection pressure | 1470 bar |
| Screw diameter | 70 mm |
Descrizione
Arburg injection moulding machine in good condition.
Can be inspected in operation upon appointment.
Availability: 06/2026






