2022 BYSTRONIC ByStar 4020 15kW + ByTrans Extented

Specifiche
| Produttore | BYSTRONIC |
| Modello | ByStar 4020 15kW + ByTrans Extented |
| Anno | 2022 |
| Condizione | Usato |
| Numero di magazzino | 00073 |
| Working dimensions | 4000 x 2000 mm |
| Laser output | 15000W |
| Automation | ByTrans Extended |
| Power on hours | 5734h |
| Cutting hours | 1570h |
Descrizione
Excellent ByStar 4020 fiber laser with 15kW laser output and ByTrans Extented automation.
Including nozzle changer, Mixgas and outdoor version of dust extraction.
Viewing possible upon appointment.




