2010 CODATTO EVA 3122

Specifiche
| Produttore | CODATTO |
| Modello | EVA 3122 |
| Anno | 2010 |
| Condizione | Usato |
| Numero di magazzino | 00068 |
| Bending length | ca 3123 mm |
| Steel (400 N/mm²) | 3 mm |
| Steel (700 N/mm²) | ca 2.2 mm |
| Max bending height | ca 220 mm |
| Machine weight | 26500 kg |
| Power | 34 kW |
Descrizione
Panel bending machine in working condition.
Immediately available.









