2014 BLM LT5

Specifiche
| Produttore | BLM |
| Modello | LT5 |
| Anno | 2014 |
| Condizione | Usato |
| Numero di magazzino | 00067 |
| Laser output | 1000W |
| Loading | 6.5m |
| Unloading | 4.5m |
Descrizione
Excellent BLM LT5 FIBER TUBE LASER with ca 12000 cutting hours, 6.5m bundler loader and 4.5m discharge.
Equipped with:
4.5m finished parts collection table
Rear scrap conveyor
1KW IPG fiber laser
Chiller Extractor
Weld seam detector
Immediately available for delivery.
Can be inspected under power upon appointment.
Video available on request.


