2022 BYSTRONIC Xact Smart 160/3100
Venduto

Specifiche
| Produttore | BYSTRONIC |
| Modello | Xact Smart 160/3100 |
| Anno | 2022 |
| Condizione | Usato |
| Numero di magazzino | 00060 |
| Bending length | 3100 mm |
| Bending force | 160T |
| Max stroke | 300 mm |
| Cnc control | ByVision Bending |
| Back gauge | Axis R and X |
| Machine weight | 11500 kg |
| Option Fast Bend S | yes |
| Table | T5/90 |
Descrizione
Outstanding Bystronic press brake from year 2022 with only 3072 working hours.
Can be inspected under power upon appointment.
Immediately available.








