2022 DURMA HD-FO ST 3015 4KW
Specifiche
| Produttore | DURMA |
| Modello | HD-FO ST 3015 4KW |
| Anno | 2022 |
| Condizione | Usato |
| Numero di magazzino | 00053 |
| Working dimensions | 1500 x 3000 mm |
| Laser output | 4000 W |
| Laser cutting head | Durma cutting head / Precitec lightcutter |
| Max sheet size | 3048 x 1524 mm |
| Max sheet weight | 720 kg |
Descrizione
DURMA fiber laser in excellent condition.
First use in 2022 and only ca 1500 cutting hours.
Full technical specifications in the attached pictures.
Overhead crane with vacuum lifting beam is included.
Can be inspected under power upon appointment.
Immediately available for delivery.
















