2010 CODATTO EVA 3122

Spezifikationen
| Hersteller | CODATTO |
| Modell | EVA 3122 |
| Jahr | 2010 |
| Zustand | Gebraucht |
| Lagernummer | 00068 |
| Bending length | ca 3123 mm |
| Steel (400 N/mm²) | 3 mm |
| Steel (700 N/mm²) | ca 2.2 mm |
| Max bending height | ca 220 mm |
| Machine weight | 26500 kg |
| Power | 34 kW |
Beschreibung
Panel bending machine in working condition.
Immediately available.









