2018 BLM ADIGE LT8.10 FIBER
Spezifikationen
| Hersteller | BLM ADIGE |
| Modell | LT8.10 FIBER |
| Jahr | 2018 |
| Zustand | Gebraucht |
| Lagernummer | 00066 |
| Laser output | 4000W |
| Loading capacity | 8500 mm |
| Unloading capacity | 6500 mm |
Beschreibung
Outstanding BLM ADIGE LT8.10 FIBER Tube laser from 2018 with ca 3800 cutting hours and equipped with:
3D cutting Head
4000w IPG Fiber
8500mm Bundle loader
8500mm single bar loader
6500mm Unloader
Immediately available.
Can be inspected under power upon appointment.
Video available on request.














