2000 ARBURG Allrounder 630 S 2500-1300

Specificaties
| Fabrikant | ARBURG |
| Model | Allrounder 630 S 2500-1300 |
| Jaar | 2000 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | 00074 |
| Klemkracht | 2500 kN |
| Afstand tussen trekstangen | 630 x 630 mm |
| Schot gewicht | 826 gr |
| Injectiedruk | 1470 bar |
| Schroef diameter | 70 mm |
Beschrijving
Arburg spuitgietmachine in goede staat.
Kan op afspraak in werking worden geïnspecteerd.
Beschikbaarheid: 06/2026






