2003 ENGEL Victory 200/60 Tech
Specificaties
| Fabrikant | ENGEL |
| Model | Victory 200/60 Tech |
| Jaar | 2003 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | 00071 |
| Klemkracht | 600kN |
| Openingsslag | 457 mm |
| Uitwerper slag | 100 mm |
| Ejector kracht | 39,8 kN |
| Schroef diameter | 22/25/30/35 mm |
| Injectiedruk | 2226/2089/1451/1066 bar |
Beschrijving
Machine is in goed staat en kan in werking gezien worden.
Beschikbaarheid: 06/2026
Volledige technische specificaties in het bijgevoegd document.






