2002 ARBURG ALlrounder 420C 1300-350

Specificaties
| Fabrikant | ARBURG |
| Model | ALlrounder 420C 1300-350 |
| Jaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | 00070 |
| Klemkracht | 1300 kN |
| Openingskracht | 35/350 kN |
| Openingsslag | 500 mm |
| Gietmonthoogte (min) | 250 mm |
| Afstand tussen platen (max) | 750 mm |
| Kruisplaatafstand | 420 x 420 mm |
| Ejector kracht | 40 kN |
| Uitwerper slag | 175 mm |
| Schroef slag | 145 mm |
| Schroef diameter | 35 / 40 / 45 mm |
| Injectiedruk | 2500 / 2120 / 1670 bar |
Beschrijving
Machine is in goede staat en kan op afspraak in werking worden geïnspecteerd.
Beschikbaarheid: 06/2026
Volledige technische beschrijving in bijgevoegd document.




