2002 ARBURG Allrounder 420C 1000-250

Specificaties
| Fabrikant | ARBURG |
| Model | Allrounder 420C 1000-250 |
| Jaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | 00069 |
| Klemkracht | 1000 kN |
| Openingskracht | 35/250 kN |
| Openingsslag | 500 mm |
| Gietmonthoogte (min) | 250 mm |
| Afstand tussen platen (max) | 750 mm |
| Ejector kracht | 40 kN |
| Uitwerper slag | 175 mm |
| Injectiedruk | 2470 / 1820 / 1390 bar |
| Schroef diameter | 30 / 35 / 40 mm |
Beschrijving
Machine is in goede staat en kan op afspraak in werking worden geïnspecteerd.
Beschikbaarheid: 06/2026
Volledige technische beschrijving in bijgevoegd document.




