2022 PRIMA POWER Genius+ Fiber 1530 4KW
Niet langer beschikbaar

Specificaties
| Fabrikant | PRIMA POWER |
| Model | Genius+ Fiber 1530 4KW |
| Jaar | 2022 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | 00028 |
| X-as | 3.150 mm |
| Y-as | 1.600 mm |
| Z-as | 150 mm |
| Laser bron | 4000W |
| Laser op uren | +/- 5000 uur |
| Straal op uren | +/- 1600 uur |
Beschrijving
Zeer jonge fiberlaser met werkafmetingen van 3000x1500 mm en een laservermogen van 4000 W. Laser on uren: +/- 5000 uur Laserstraal aan uren: +/- 1600 uur Beschikbaarheid: 11/2025
