2022 BYSTRONIC ByStar 4020 15kW + ByTrans Extented

Spezifikationen
| Hersteller | BYSTRONIC |
| Modell | ByStar 4020 15kW + ByTrans Extented |
| Jahr | 2022 |
| Zustand | Gebraucht |
| Lagernummer | 00073 |
| Working dimensions | 4000 x 2000 mm |
| Laser output | 15000W |
| Automation | ByTrans Extended |
| Power on hours | 5734h |
| Cutting hours | 1570h |
Beschreibung
Excellent ByStar 4020 fiber laser with 15kW laser output and ByTrans Extented automation.
Including nozzle changer, Mixgas and outdoor version of dust extraction.
Viewing possible upon appointment.




